Sporny Volkswagen

(pan)

Nie ma zgody między Volkswagenem, a mieszkańcami terenów wokół fabryki w Poznaniu-Antoninku. Niemiecki koncern nie może na razie przystąpić do powiększenia swoich zakładów.

 

Zdaniem mieszkańców, którzy utworzyli Stowarzyszenie Ekologiczny Zieliniec, przy tworzeniu planów rozbudowy fabryki popełniono wiele błędów i złamano przepisy. Ponoć konflikt zrodził się dlatego, że część mieszkańców chciała gigantycznych odszkodowań (rzędu od 2 do 8 mln zł od nieruchomości), na co nie przystał VW.

Strefa Biznesu - inwestycje w samochody klasyczne

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na motofakty.pl Motofakty
Dodaj ogłoszenie