
- Sugestie dotyczące wydłużenia terminów związanych m.in. z wykonaniem dokumentacji oraz realizacją samych robót drogowych pojawiły się w pytaniach złożonych przez firmy zainteresowane udziałem w przetargu na wykonanie tej inwestycji - tłumaczy Karol Kieliszek z biura prasowego ratusza.
Pierwotnie w warunkach przetargowych urzędnicy wskazali, że dokumentacja powinna być gotowa do końca kwietnia 2015 r., a sama przebudowa skończona do 30 września. Teraz te terminy zostały wydłużone: pierwszy o dwa miesiące, drugi o miesiąc. Tym samym przebudowa skrzyżowania ma się skończyć do 30 października 2015 r.
Zmiany mają ułatwić wyjazd kierowcom jadącym od strony Konopnicy. Na skrzyżowaniu pojawi się sygnalizacja świetlna. W jego obrębie dobudowane będą nowe pasy ruchu. Koszt inwestycji jest wstępnie planowany na 3 mln zł. Ile ostatecznie pochłoną prace, dowiemy się dopiero po zakończeniu przetargu, otwarcie ofert jest planowane na początek przyszłego tygodnia.
Źródło: Kurier Lubelski
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
kup teraz

Apple AirPods 2 biały (MV7N2ZM/A)
Nowe AirPods to słuchawki bezprzewodowe wymyślone …
kup teraz

Beyerdynamic DT 900 Pro X Czarny
Beyerdynamic DT 900 PRO X Słuchawki studyjne do od…
kup teraz

Pioneer HDJ-X5-K czarny
Pioneer DJ stworzył nową linię DJskich słuchawek, …
kup teraz

Beyerdynamic DT770M 80Ohm
BEYERDYNAMIC DT770M Profesjonalne DT770M to słucha…
Pirat drogowy w Lublinie