Odwiedź SKV na targach Automechanika Stambuł 2022

Materiał informacyjny ESEN
Niezależnie od branży imprezy targowe są uznawane za jeden z głównych motorów napędowych biznesu. W związku z tym można śmiało stwierdzić, że czas pandemii, a co za tym idzie odwołanych targów to dla wielu firm okres, w którym przede wszystkim stawia się na stabilizację i wzajemne wsparcie w gronie obecnych partnerów biznesowych. Pomimo trudności firma ESEN będąca właścicielem marki SKV stara się w możliwie najefektywniejszy sposób realizować założenia strategii internacjonalizacji i wykorzystywać szansę nawiązania nowych relacji biznesowych.

Najbliższą okazją (nie licząc trwającej imprezy Autopromotec Bolonia) do zapoznania potencjalnych klientów z ofertą SKV będzie kolejna edycja targów Automechanika Stambuł, która odbędzie się w dniach 2-5 czerwca 2022. Głównymi produktami promowanymi przez SKV na wspomnianej imprezie będą:

- piasty koła: ponad 600 referencji, współczynnik reklamacji: 0,3%, 4 lata gwarancji

- przewody turbiny: ponad 1500 referencji, współczynnik reklamacji: 0,19%, 2 lata gwarancji

- pompy wspomagania: ponad 300 referencji, współczynnik reklamacji: 0,7%, 2 lata gwarancji

Wybór akurat tych trzech grup asortymentowych nie jest przypadkowy, albowiem zarówno szeroka oferta, jak i wysoka jakość produktów, a także konkurencyjne ceny stanowią połączenie pozycjonujące markę SKV w czołówce producentów. Dodatkowo dynamiczny rozwój eksportu wśród wspomnianych grup, który SKV zawdzięcza m.in. udziałowi w imprezach targowych w latach 2017-2019 tylko zwiększył apetyt na podbój nowych rynków, w związku z czym po szczegółowych analizach firma ESEN postanowiła skupić się na wprowadzeniu piast koła, przewodów turbiny i pomp wspomagania sygnowanych marką SKV na rynek słoweński, serbski i szwedzki. 

 

Targi Automechanika Stambuł to również okazja dla zwiedzających do zapoznania się z całością asortymentu marki SKV obejmującego ponad 12 000 referencji (w tym 2 500 nowości wprowadzonych w ciągu ostatnich 12 miesięcy) w ponad 60 grupach produktowych. Warto zaznaczyć, iż niezależnie od rodzaju asortymentu SKV zawsze stawia na najwyższą jakość oferowanych części, nieustannie szukając coraz lepszych rozwiązań na każdym etapie rozwoju marki. Przekłada się to na znakomity wynik, jakim jest współczynnik reklamacji na ogólnym poziomie oscylującym w okolicach 0,5%. O stabilnej jakości części SKV może świadczyć fakt, iż dystrybutorami marki są m.in. takie firmy jak Auto-Partner Holding, Motogama, Moto-Profil i Motorol Automotive, które niewątpliwie stanowią czołówkę dystrybutorów w branży automotive na polskim rynku. Nie bez znaczenia pod kątem współpracy są również takie zalety marki SKV jak wysoka dostępność towarów (ok. 96%), profesjonalnie wyposażony dział techniczny, optymalne rozwiązania logistyczne czy postawa „can-do” wobec partnerów biznesowych. 

Wszystkich odwiedzających targi Automechanika Stambuł (2-5 czerwca 2022) zapraszamy do hali 2 na stanowisko D185, gdzie przy filiżance kawy będzie możliwość poznania szczegółów dotyczących całej oferty marki SKV, w tym oczywiście promowanych piast koła, przewodów turbiny oraz pomp wspomagania. Osoby zainteresowane asortymentem zapraszamy również na stronę www.skv.pl, a także do katalogu TecDoc / TecAlliance, gdzie także można znaleźć kompletną ofertę.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na motofakty.pl Motofakty