MISTRZOWIE MOTORYZACJI Wielki finał za nami! Zobacz, kto zwyciężył

Akcja specjalna Mistrzowie Motoryzacji 2024
Znasz dobrego kierowcę zawodowego? Albo mechanika lub warsztat samochodowy, których możesz rekomendować innym? Wiesz, który instruktor jazdy dobrze przygotowuje do egzaminu i w której szkole jazdy warto zrobić kurs? A może znasz godną polecenia firmę transportową lub spedycyjną? Zgłoś kandydatów do nagród w akcji Mistrzowie Motoryzacji! Na laureatów czekają nagrody, a wśród nich samochód Peugeot 208, wyjazdy na wczasy i nagrody pieniężne!

Aby zgłosić kandydata do Plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji 2024, wybierz odpowiednie województwo z tabeli poniżej. Prezentacja zgłoszonych kandydatów i zarazem start głosowania rozpoczną się we wtorek 5 marca, zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do 19 marca.

Wybierz województwo,
czytaj więcej o akcji
i oddaj swój głos
dolnośląskiekujawsko
-pomorskie
lubelskielubuskie
łódzkiemałopolskie
mazowieckieopolskie
podkarpackiepodlaskie
pomorskieśląskie
świętokrzyskiewarmińsko
-mazurskie
wielkopolskiezachodnio-
pomorskie

____________________

Patronami akcji są ogólnopolski magazyn Motosalon oraz serwis internetowy www.motofakty.pl:

____________________

Mistrzowie Motoryzacji to największy w Polsce plebiscyt w branży motoryzacyjnej, który w każdym województwie prowadzony jest przez dzienniki i serwisy internetowe Polska Press Grupy. To akcja, na którą co roku czekają nasi zmotoryzowani Czytelnicy. Po raz kolejny wspólnie stworzymy ranking najbardziej polecanych specjalistów z branży motoryzacyjnej.

- Tym razem plebiscyt odbędzie się w nowej, odświeżonej formule - zapowiada Anna Geisler, koordynatorka akcji. - Nagrodzimy bowiem nie tylko mechaników, warsztaty samochodowe, instruktorów i szkoły jazdy, ale także kierowców i firmy transportowe.

Dziewięć kategorii plebiscytu

W plebiscycie Mistrzowie Motoryzacji osobno w każdym mieście i powiecie zostaną przyznane indywidualne tytuły Mechanik Roku. Analogicznie w skali miast i powiatów zostaną nagrodzone warsztaty samochodowe i firmy transportowe.

W skali dużych miast i złożonych z kilku powiatów regionów w każdym województwie zostanie przyznany tytuł w indywidualnej kategorii Kierowca Roku, Instruktor Jazdy Roku oraz Szkoła Jazdy Roku.

Z kolei w odniesieniu do całego województwa zostaną przyznane indywidualne nagrody Auto Detailing Roku, Ale Fura! i Ale Motor!.

Laureaci awansują do ogólnopolskich finałów. We wspólnym dla indywidualnych kategorii Kierowca Roku, Mechanik Roku i Instruktor Jazdy Roku finale ogólnopolskim, główną nagrodą będzie samochód - piękny, niebieski Peugeot 208.

Skuteczna promocja

Już sama nominacja do nagrody w plebiscycie to dobra promocja. Wszak jest to dowód uznania i dobrej oceny przez klientów, a ich opinia jest bardzo ważna. Akcja zapewnia uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom, promocję nie tylko w gazecie i w serwisach internetowych, lecz przede wszystkim na Facebooku. Potwierdzają to historie laureatów z minionych lat, którzy odnieśli sukcesy w branży.

Zobacz relację z gali poprzedniej edycji plebiscytu

od 16 lat

Akcję Mistrzowie Motoryzacji! objęli patronatem serwis internetowy www.motofakty.pl oraz ogólnopolski magazyn motoryzacyjny "Motosalon". Na stronach Motosalonu można znaleźć aktualności ze świata motoryzacji, prezentacje samochodów, praktyczne porady dla kierowców i wiele ciekawostek i raportów.

Wybierz województwo,
czytaj więcej o akcji
i oddaj swój głos
dolnośląskiekujawsko
-pomorskie
lubelskielubuskie
łódzkiemałopolskie
mazowieckieopolskie
podkarpackiepodlaskie
pomorskieśląskie
świętokrzyskiewarmińsko
-mazurskie
wielkopolskiezachodnio-
pomorskie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na motofakty.pl Motofakty