
Jeśli chcesz się dobrze bawić i pomóc dzieciom przyjedź w ten weekend na „Plac Grzybów" w Dobrowie. Odbędzie się tam wielka driftowa impreza charytatywna. Przyjadą najlepsi kierowcy w Polsce. Wystąpią zespoły The Bad Sleep Well, KefiRock i wiele inni. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz dzieci z Domów Dziecka w Pacanowie i Łoniowie.
W sobotę o godzinie 10 swoje treningi zaczną drifterzy. Od 10.30 do końca dnia będzie można przejechać się drift-taxi. O 13 występ zespołu tanecznego Digress numer 1. Godzinę później odbędzie się licytacja płyt i innych gadżetów. O godzinie 15 rozpoczną się kwalifikacje i zawody driftingowe – przejazdy w parach. Na godzinę 19.30 przewidziano występ gwiazdy wieczoru zespołu The Bad Sleep Well.
W niedzielę dalszy ciąg imprezy charytatywnej. Start od godziny 9.30. O godzinie 13.30 przed publicznością wystąpi wokalistka Angelika Dobosz. Poszczególne punkty programu będą odbywać według takiego harmonogramu, jak w sobotę. O 19 przed publicznością pojawi się zespół KefiRock i swoim występem zakończy imprezę.
Cena biletu wynosi 3 złote. Dzieci do lat 10 wstęp gratis. Cały dochód ze sprzedaży biletów, kwesty oraz wszelkie inne datki zostaną przekazane na rzecz Domów Dziecka w Pacanowie oraz Łoniowie.
Organizatorzy imprezy „Komitet Drift For Kids", którego założycielami i członkami są pracownicy Tartaku Staszowskiego zapewniają, że wszyscy, którzy zdecydują się wziąć udział w tym wydarzeniu charytatywnym z pewnością na nudę narzekać nie będą. A Przy okazji świetnej zabawy mogą wspomóc dzieciaki.
/akr/
Rajd Pojazdów Zabytkowych
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?