Nowe radiowozy dla policji

Policja.pl
Na placu Komendy Powiatowej Policji w Sokółce odbyło się uroczyste poświęcenie i przekazanie dwóch nowych pojazdów służbowych. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Sekretarz Stanu w MSWiA Jarosław Zieliński.Fot. Policja.pl
Na placu Komendy Powiatowej Policji w Sokółce odbyło się uroczyste poświęcenie i przekazanie dwóch nowych pojazdów służbowych. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Sekretarz Stanu w MSWiA Jarosław Zieliński.Fot. Policja.pl
Na placu Komendy Powiatowej Policji w Sokółce odbyło się uroczyste poświęcenie i przekazanie dwóch nowych pojazdów służbowych. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Sekretarz Stanu w MSWiA Jarosław Zieliński.

Jedno z aut trafiło do Rewiru Dzielnicowych, drugie do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sokółce. Uroczystość odbyła się z udziałem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Jarosława Zielińskiego, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku Pana nadinspektora Daniela Kołnierowicza, Starosty Sokólskiego Pana Piotra Rećki, funkcjonariuszy służb mundurowych jednostek współpracujących z Policją a także policjantów z sokólskiej jednostki i przedstawicieli mediów.

Spotkanie rozpoczął Pan Komendant Powiatowy Policji w Sokółce inspektor Krzysztof Mróz, który przywitał wszystkich zebranych i poprosił zaproszonych księży o poświęcenie nowych radiowozów. Następnie Sekretarz Stanu w MSWiA Pan Jarosław Zieliński oraz Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz oficjalnie przekazali policjantom kluczyki do 2 oznakowanych radiowozów. Skody yeti (1,4 Pb)  zostały zakupione ze środków budżetowych Policji.

Dalsza część spotkania odbyła się w świetlicy komendy. Zgromadzeni wysłuchali wystąpienia Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Jarosława Zielińskiego, który podziękował sokólskim policjantom za ich efektywną służbę oraz omówił modernizację służb mundurowych w najbliższych latach: „Trzeba robić wszystko, aby obywatele byli i czuli się bezpiecznie. Ale żeby tak było, musimy w to bezpieczeństwo inwestować. Na bezpieczeństwie nie wolno oszczędzać (…)”.

Na zakończenie wystąpienia Pan Jarosław Zieliński przekazał inspektorowi Krzysztofowi Mrozowi grawer symbolizujący współdziałanie służb podległych Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji. Następnie głos zabrał Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku Pan nadinspektor Daniel Kołnierowicz. Szef podlaskich policjantów zauważył, że systematyczna modernizacja floty policyjnej poprawia warunki służby funkcjonariuszy, a to z pewnością przekłada się na zwiększenie skuteczności działań oraz wzmacnia poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Na koniec swego wystąpienia Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku podziękował sokólskim funkcjonariuszom za efektywność ich służby oraz zauważalny wzrost wykrywalności liczby przestępstw.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Polacy ocenili rząd Tuska. Zaskakujące wyniki

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na motofakty.pl Motofakty