Mercedes wzywa do serwisów

łm
fot. Mercedes-Benz
fot. Mercedes-Benz
Usterki techniczne zdarzają się nawet tym największym.

fot. Mercedes-Benz
fot. Mercedes-Benz


Mercedes - Benz wzywa do serwisów właścicieli modeli Klasy E i kombi Klasy E

(na zdjęciu) produkowanych od marca 2002 roku oraz Klasy SL, które zjechały z taśm produkcyjnych po październiku 2001 roku.

 

Kontroli zostanie poddany elektroniczny układ hamulcowy SBC (Sensonic Brake Control), co do którego były reklamacje. Narzekali na niego zwłaszcza taksówkarze, którzy z racji długotrwałej jazdy często używają hamulców.

 

Kontrola układu jest bezpłatna.

Różowy Most Tolerancji w Głogowie. Jaka jest jego historia?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na motofakty.pl Motofakty
Dodaj ogłoszenie