"Chcesz mieć dobrych pracowników - zadbaj o ich wyszkolenie". Z takiego założenia wyszedł najwyraźniej Peugeot tworząc klasy patronackie w Warszawie, Poznaniu i Radomiu.
Z Peugeot Polska współpracuje m.in. warszawski Zespół Szkół Samochodowych. W ramach umowy firma doposażyła pracownię diagnostyczną placówki, przekazała do pomocy naukowej samochód Peugeot 607 oraz makiety różnych części mechanicznych pojazdu.

W trakcie roku szkolnego uczniowie uczestniczą w specjalnych szkoleniach w Centrum Szkolenia Peugeot Polska. Na mocy umów z koncesjonerami mogą odbywać praktyki zawodowe w autoryzowanych serwisach sieci Peugeot.
10 czerwca w Zespole Szkół Samochodowych odbyło się uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkoły. W uroczystości wziął udział Pierre Garnier, prezes Peugeot Polska, który wręczył 26 absolwentom patronackiej klasy Peugeot Certyfikaty Technika Dyplomowanego Peugeot.
Rajd Pojazdów Zabytkowych
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?