
Z powodu robót drogowych i budowy autostrad na drogach w naszym regionie czekają nas utrudnienia. Największe na blisko czterokilometrowym odcinku drogi krajowen nr 91 na trasie Toruń - Broza. Niestety dla kierowców koniec prac zaplanowano na sierpień tego roku.
Ruch wahadłowy wprowadzono na 800 metrowym odcinku drogi krajowej nr 1 w Turznie. Na szczęście od dziś kierowcy mogą podróżować przez tę miejscowość bez żadnych przeszkód.
Do 13 lutego trwać będzie budowa odcinka autostrady A1 w miejscowości Dąbrówka. Tego samego dnia ma zostać w pełni otwarty remontowany odcinek drogi krajowej nr 62 w Pikutkowie.
Kierowcom nie przeszkadza na razie atak zimy. W ciągu dwóch tygodni słupek rtęci obniży się jednak do minus 15 kresek poniżej zera.
(S)

Aktywiści znaleźli sposób na pozbycie się samochodów w miastach.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?