Usługi Psychologiczne Monika Zientek

Warszawa, Wrocławska 15/11

Zapraszam do wspólnej pracy osoby dorosłe. To będzie taki czas kiedy razem będziemy podążać za tym co trudne dla Ciebie, za tym co przeszkadza Ci w życiu. Bardzo ważne jest Twoje zaangażowanie. Nie musisz decydować o rozpoczęciu terapii po pierwszym spotkaniu. Po pierwszych 1-3 sesjach, kiedy dowiesz się więcej na temat leczenia możesz podjąć decyzję.

Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, ten nurt terapii zakłada, że klient wie najwięcej na swój temat, dlatego terapeuta nie interpretuje jego zachowań, tylko zadaje pytania pozwalające klientowi dotrzeć do prawdy na swój temat. Klient jest ekspertem od wiedzy o sobie a terapeuta ekspertem od mechanizmów powstawania problemów. 

Dlatego jest to praca w teamie. Terapeuta i klient współpracują w ustalaniu celów terapii i planu leczenia. Wysiłki obu stron prowadzą do rozwiązania problemu i zmniejszenia związanego z nim cierpienia. 

Pomagam w takich sytuacjach jak: stres, depresja, lęki, zaburzenia emocjonalne, zaburzenia nastroju, wypalenie zawodowe, kryzysy życiowe, śmierć bliskiej osoby, niskie poczucie własnej wartości, problemy rodzinne, problemy w komunikacji z innymi, przemoc domowa, problemy psychiczne, problemy związane z radzeniem sobie z bólem przewlekłym. 

Jestem magistrem psychologii i psychoterapeutą w trakcie całościowego czteroletniego i akredytowanego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym Crescentia w Warszawie. Oprócz tego jestem konsultantką ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie.