Nowe przedstawicielstwo na Ukrainie otworzyła dziś firma Toyota. Będzie ono współpracować ze spółką Sumitomo Corporation.
Firma odpowiadać ma za rozwój sieci, sprzedaż oraz marketing związany z samochodami marki Toyota, a także częściami i usługami posprzedażowymi na terenie Ukrainy i Mołdawii. Toyota Ukraina, o kapitale czterech milionów euro, zatrudnia 21 pracowników. Siedziba firmy znajduje się w Kijowie.
W tym roku Toyota sprzedała na Ukrainie 559 pojazdów. Do końca grudnia planowane jest zbycie1 330 samochodów.
Rajd Pojazdów Zabytkowych
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.