Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 39222 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Wybierz pojazd:

Zebraliśmy dla Ciebie opinie o 858 modelach samochodów z 81 marek.

Oceń swoje auto

Subaru XV (2012 - teraz) - opinia użytkownika Picasso

2022-05-04, Picasso

Marka: Subaru
Model: XV
Generacja: (2012 - teraz)
Rok produkcji: 2019
Przebieg: 31 tys. km
Nadwozie: SUV
Silnik: 1.6i

Podsumowanie:

Taki sobie samochód wielkości opla corsy z zewnątrz na szczudłach,tyle że opel corsa jest lepszy w każdym aspekcie.

Ocena ogólna użytkownika:

Czy poleciłbyś innym zakup tego samochodu?

 • Silnik:
  1.0

  Jeżdzi się tym jak na upalonym sprzęgle,silnik i tak przecież słaby i paliwożerny, przez tą skrzynię całkowicie wykastrowany z mocy po prostu żenada, wystarczy klika progów zwalniających na krótkim odcinku żeby się dobitnie o tym przekonać,tam gdzie trzeba hamować i zaraz potem przyspieszać ujawnia się to o czym mówię. Brak słów.

 • Zawieszenie:
  1.0

  Masakra. Twarde. Nie polecam niczego a nie daj boże kluczy wozić luzem w schowkach czy gdzie kolwiek bo zaraz wszyscy ewentualni pasażerowie o tym wiedzą. Należy również zwracać szczególną uwagę na progi zwalniające bo przejechanie po nich ze zbyt dużą prędkością może się okazać bardzo bolesne i na zawsze zmienić nasz stosunek do marki subaru oraz kształt naszej czaszki.

 • Wnętrze:
  3.0

  Strasznie tandetne plastiki, jak nowe ładnie wyglądają ale szybko czar pryska,czerwone podświetlenie przycisków (nie wszystkich bo i po co podświetlać wszystkie) żeby podkreślić walory sportowe których nie ma z czasem irytują ,poprzednio miałem niebieskie i zdecydowanie są lepsze na dłuższą mete !! Skaja na fotelach jak narazie jeszcze nie pęka ale boję się że może zacząć.

 • Komfort jazdy:
  1.0

  No i dochodzimy do sedna sprawy "komfort jazdy". Zjawisko to powszechnie znane i lubiane (większość kierowców potrafi odróżnić auto komfortowe od niekomfortowego) w aucie tym nie występuje. Dacia duster to przy tym auto luksusowe i połowę tańsze jeżeli by porównać samo zawieszenie. Samochód dla masochistów bo ani w trasę ani do miasta ani w teren się zbytnio nie nadaje . Ale dla fanów marki jak najbardziej ze względu wyrazisty swój charakter.

Zużycie Paliwa

Śr. spalanie - cykl miejski 12l/100km
Śr. spalanie - cykl mieszany 11l/100km
Śr. spalanie - trasa 9l/100km

Zalety i Wady

Zalety:
 • Wysokie zawieszenie ,napęd na 4 kola.
Wady:
 • Wysokie zawieszenie, awaryjność, niska trwałość skrzyni biegów, serwis drogi

Oceń swoje auto

Znajdujesz się w dziale Subaru XV (2012 - teraz) opinie. Kierowcy szczegółowo opisują doświadczenia, które zdobyli podczas eksploatacji tego samochodu. Poznaj opinie kierowców na temat silnika, zawieszenia, wnętrza, komfortu jazdy, zużycia paliwa i innych parametrów generacji Subaru XV (2012 - teraz).

Subaru XV Cena

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Subaru XV opinie

Oceń swoje auto

Subaru XV (2012 - teraz) zdjęcia

Testy i porównania

Premiery i nowości