Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 39311 opinii. Oceń swoje auto Zamknij
Zebraliśmy dla Ciebie opinie o 858 modelach samochodów z 81 marek.
Podsumowanie: Odratowałem mojego Peugeota z totalnego gruza. Zadbany będzie służyć latami. Ciekawy wygląd fajny Young timer niespotykany w polsce i miny ludzi jak wyprzedza ich taki kanciak jakim jest 605
Podsumowanie: super auto
Podsumowanie: Peugeot 605, 2.1 dt, 96r. 300tyś km. Miałem takiego przez 7 lat od 130 tyś, sam sprowadziłem, był zadbany. Od początku w zimie strasznie parowały szyby (wymiana nagrzewnicy, chłodnicy do klimy, filtrów nic nie dało), chłodnica do klimy podziurawiła się, nawiew się popsypał (częsci uzywanych jeszcze nie było a o nowe nawet nie pytałem: serwis kosmicznie drogi. przy 300 tyś spadł pasek rozrządu i pokrzywiły się jakieś dzwigienki: naprawa 1600 nie w serwisie. Tempomat od poczatku nie działał. Prędkościomież albo nie działał albo pokazywał podwójna predkosć od 200tyś. Ale do dzis załuje ze juz go nie mam: super przestrzenny, solidny, wygodny na polskie drogi, trzyma się drogi, dobrze wyposażony, bezpieczny, spalanie od 6,5 do 7,5 l. takich nie kradną bo za mało ich jeżdzi. Znajomy miał 605 2.0 Turbo, 150 KM z 97. po poprawkach i juz nic się niby nie psuło ale mnie przeraziło co sie dalej stanie. Więc nie polecam modele do 96r. Odpowiem na pytania na priv.
Podsumowanie: Samochód biorąc pod uwagę cenę zakupu bardzo dobry. Aż tak często się nie psuje, silnik w 2.0 SRti jest zrywny pomimo przebiegu 293 tys. nie psuł się za dużo. Zawieszenie jak dla mnie trochę za miękkie ale to są tylko moje odczucia, za to jest bardzo komfortowy(dobre na nasze tragicznie polskie drogi), cichy i ma sztywne nadwozie które jak nie było auto bite NIE GNIJE!! SAMOCHÓD WARTY POLECENIA!!
Podsumowanie: MAM 2.1 SRTD OD DWÓCH LAT ROCZNIK 94' 270 TYS. PRZELATANE FULL OPCJA NAPRAWDĘ POLECAM ZA TA CENĘ ZAKUPU TYM KTÓRZY NIE MYŚLĄ ZE AUTO DZIESIĘCIOLETNIE (I WIĘCEJ) MOŻE JEŻDZIC NONSTOP BEZ ŻADNEJ AWARII!!! CZĘŚCI NIE SĄ TRAGICZNE DROGIE TYLKO NIE SZUKAC W ASO!! A NP.ALLEGRO JA LAMPE TYLNIĄ KUPIŁEM ZA 70ZŁ A NIE ZA 300. JAK MI OFEROWANO!NAJWIĘKSZA AWARIA TO BYŁA SKRZYNIE BIEGÓW (WYMIANA CAŁEJ) ZA 1000ZŁ.TERAZ ROIŁEM CAŁĄ KLIMĘ ALE TO MOJE NIEDOŚWIADCZENIE W TYM WZGLĘDZIE(ZLE UŻYWANA) I WYSZŁO MNIE 600ZŁ!!! A RESZTA CZĘŚCI PORÓWNYWALNA Z NIEMCAMI I INNYMI GÓWNAMI!!!KOMFORT ŻE AŻ MOŻNA ZASNĄC PO NP.1000KM (OCZYWIŚCIE NIE NA POLSKICH DROGACH) AUTO SUPER BARDZO WDZIĘCZNE ALE NIE DO KATOWANIA!!!PSYCHOLE KUPOWAC BMW!!!
Podsumowanie: nie mam zadnych zastrzezeń do tego auta.bez awaryjne i komfort jazdy super
Podsumowanie: mam peugeota 605 srti od jakis 7lat i jestem bardzo zadowolony.
Podsumowanie: Jestem posiadaczem Peugeota 605 autko sprawuje sie super Polecam goraco wszystkim tylko z Gazem bo na benzynie sie nie opłaca jeżździć.
Podsumowanie: mam 605 2.1 td super auto jezeli chodzi o komfort co do awaryjnosci powiem prawde jest awaryjne ale jak juz jest sprawne to dopiero wiesz czym jedziesz ito wszystko przy niecalych 7 litrach na setke stanowczo polecam diesla ja przejechalem nim juz prawie 200tys i zabardzo nienazekam a co do zawieszenia to sie sypie ale to nie tylko wina peugota
Podsumowanie: to moja druga 605 .obie 3,0.jak do tej pory bez zarzutu.
Znajdujesz się w dziale Peugeot 605 opinie. Kierowcy szczegółowo opisują doświadczenia, które zdobyli podczas eksploatacji tego samochodu. Wybierz konkretną generację Peugeot 605, aby poznać opinie kierowców na temat silnika, zawieszenia, wnętrza, komfortu jazdy, zużycia paliwa i innych parametrów. Posiadamy opinie dla 1 generacji samochodów Peugeot 605.
Peugeot 308 SW 1.6 Hybrid 180 KM vs Toyota Corolla TS 2.0 Hybrid 184 KM. Porównanie mocnych hybryd w kombi
Peugeot 308. Testujemy nową generację! Jakie silniki do wyboru?
Peugeot 5008 1.6 PureTech 180 KM. Test, wrażenia z jazdy, ceny i wyposażenie
Peugeot 508 PSE HYbrid4 360 KM. Pierwsza jazda, wrażenia, ceny i wersje
Peugeot 3008 1.2 PureTech 130 KM. Wrażenia z jazdy, spalanie, osiągi i ceny