Refmatic Evo

(del)
Targi Automechanika sš najbardziej prestiżowš wystawš, na której producenci częœci, podzespołów, technologii pokazujš motoryzacyjnš modę na co najmniej najbliższe dwa sezony.

Targi Automechanika są najbardziej prestiżową wystawą, na której producenci części, podzespołów, technologii pokazują motoryzacyjną modę na co najmniej najbliższe dwa sezony.

 

Delphi, jak przystało na czołowego targowego wystawcę i wiodącego dostawcę części i wyposażenia warsztatów, na targach Automechanika zaprezentował między innymi nową stację do obsługi, diagnozowania i napraw układów klimatyzacji - Refmatic EVO (AT41500E).

Refmatic Evo

 

Klienci pomogli w projektowaniu

Refmatic to w pełni zautomatyzowane urządzenie pozwoli stacjom obsługi wykorzystać przynoszący wysokie zyski segment rynku, jakim jest serwisowanie oraz naprawy układów klimatyzacji. Urządzenie dostarczane jest do klientów z wbudowaną bazą danych, zawierającą szczegółowe informacje o ilościach czynnika chłodzącego i oleju w większości europejskich samochodów.

Refmatic EVO jest wyposażony w elektroniczną wagę czynnika chłodzącego i oleju oraz czytelny wyświetlacz.

 

Dwa tryby Urządzenie pracuje w trybie manualnym, automatycznym (zgodnie z parametrami wprowadzonymi przez użytkownika) lub programowanym.

Zaletą trybu automatycznego jest możliwość wykonania wszystkich operacji wchodzących w skład obsługi układu klimatyzacji (odzysk, recykling, nabicie czynnika chłodzącego oraz oleju) po naciśnięciu tylko jednego przycisku, co pozwala na oszczędność czasu serwisantów, a przede wszystkim jest wygodne. Do wykonywania rutynowych czynności serwisowych zaleca się stosowanie trybu programowanego, tj. wyboru parametrów serwisowych z wbudowanej bazy danych, zawierającej informacje zgodne z zaleceniami producentów pojazdów.

Refmatic Evo

W celu usprawnienia obsługi i diagnozowania układów klimatyzacji, urządzenie Refmatic EVO zostało zaprojektowane i zbudowane w oparciu o informacje zebrane od klientów. Generowane przez Refmatic EVO raporty zawierają dane o odzyskanej ilości czynnika chłodzącego i oleju, czasie i poziomie utrzymania próżni oraz ilościach czynnika i oleju wprowadzonych z powrotem do układu.

 

Super tester

Refmatic EVO jest kolejnym, po DSAC100E, uzupełnieniem gamy urządzeń do diagnostyki i napraw układów klimatyzacji.

Przypomnieć warto, że DSAC100E to oparte na najnowszej technologii Bluetooth PDA urządzenie do kompleksowej diagnostyki termodynamicznej i elektronicznej. DSAC100E umożliwia diagnozowanie usterek układów klimatyzacji stosowanych przez głównych producentów pojazdów. Może być eksploatowane jako samodzielne urządzenie do diagnostyki klimatyzacji lub w połączeniu z urządzeniami DS100E, DS500E lub DS800E stanowić może rozbudowany tester wszystkich systemów pojazdu.

Refmatic Evo

 

Wojciech Stanosz
dyrektor działu Delphi Product & Service Solutions w Europie Wschodniej.

Sprzedaż urządzeń diagnostycznych Delphi Refmatic rozpoczęliśmy w roku 2006, wprowadzając je do oferty dla naszych klientów w kilku krajach Europy Środkowo- Wschodniej, konkretnie w Polsce, Ukrainie, Czechach i na Słowacji. Od roku 2007 oferujemy je również odbiorcom na Węgrzech. Z perspektywy pierwszego roku sprzedaży możemy powiedzieć, że diagnostyka jest dla nas produktem przyszłościowym. Tym bardziej cieszą nas opinie płynące z rynku. Klienci są zainteresowani ofertą Delphi. Dla nas istotne również jest to, że kupują nasze urządzenia diagnostyczne także w oparciu o opinie handlowe partnerów, mających już doświadczenie z produktami konkurencji.

od 7 lat
Wideo

Zlot Cadillaców Inowrocław 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na motofakty.pl Motofakty