Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Rajd Młodych 2004 zakończony

(mp)
Artur Jednorowicz zwyciężył w rozegranym 2 października finale 5. edycji Rajdu Młodych.

W tegorocznym sezonie rozegrano pięć eliminacji regionalnych imprezy we Wrocławiu,  Gdańsku, Poznaniu, Katowicach i Warszawie. W eliminacjach wzięło udział ponad 2 tys. młodych zawodników. Do finału warszawskiego zakwalifikowało się 48 spośród nich. Na najwyższym miejscu podium stanął Artur Jednorowicz. Drugie miejsce zajął Michał Paździor, a trzecie  Konrad Sadlik z Sitna.

Główną nagrodą był samochód Peugeot 206, przekazany najszybszemu zawodnikowi do użytkowania przez cały przyszłoroczny sezon rajdowy.

Dotychczas w rozgrywanym od pięciu lat Rajdzie Młodych startowało ponad 10 tys. zawodników z całej Polski.