Rajd Baja Spain Aragon

(mp)
Fot. Mitsubishi
Fot. Mitsubishi
Joan „Nani” Roma z pilotem Henrim Magne zwyciężyli w 12. Rajdzie Baja Spain Aragon, zaliczanym do Pucharu Świata Cross-Country Baja.

Fot. Mitsubishi
Fot. Mitsubishi

 

Załoga jadąca w barwach zespołu Mitsubishi Motors Repsol wyprzedziła ekipy Stephane Peterhansel/Jean-Paul Cottret i Marc Blasquez /Ignacio Salvador.

 

- Wiedziałem, że nie będzie nam łatwo odnieść to zwycięstwo. Stephane Peterhansel narzucił dobre tempo, ale miałem go w zasięgu wzroku i starałem się dotrzymać mu kroku jadąc szybko i nie popełniając błędów. To fantastyczne uczucie, wygrać po raz pierwszy w aucie na swojej rodzinnej ziemi - powiedział "Nani" Roma.

 

Peterhansel i Cottret tym razem nie mieli szansy triumfować w Rajdzie Baja Spain Aragon, jak to dwukrotnie zrobili to w Dakarze. Problemy z hamulcami dawały im się we znaki podczas drugiego etapu i ostatecznie stracili 1minutę i 10 sekund do swych zespołowych kolegów.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Pirat drogowy w Lublinie

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na motofakty.pl Motofakty
Dodaj ogłoszenie