Poznajcie wojewódzkich laureatów akcji Mistrzowie Motoryzacji PLATINUM ORLEN OIL!

Akcja specjalna Mistrzowie Motoryzacji PLATINUM ORLEN OIL
Za nami głosowanie w plebiscycie Mistrzowie Motoryzacji PLATINUM ORLEN OIL. Poznaliśmy Wasz ulubiony warsztat samochodowy, w którym warto serwisować auto, a także mechanika, którego warto rekomendować innym. Wiemy, który instruktor jazdy dobrze przygotowuje do egzaminu i w której szkole jazdy warto zrobić kurs. Znamy polecany przez Was sklep motoryzacyjny i warsztat auto detailingu. W ramach akcji wydamy także kalendarz na 2023 rok ze zdjęciami samochodów naszych Czytelników!
KLIKNIJ i GŁOSUJ
w ogólnopolskim finale

____________________

Wybierz kategorię
KLIKNIJ I SPRAWDŹ WYNIKI
w etapie wojewódzkim
Mechanik Roku
Warsztat Samochodowy Roku
Instruktor Jazdy Roku
Szkoła Jazdy Roku
Sklep Motoryzacyjny Roku
Auto Detailing Roku
KLIKNIJ I SPRAWDŹ WYNIKI
w akcji ALE FURA!

_______________

NAGRODA SPECJALNA:
Motoryzacyjny Influencer Roku

_______________

SPRAWDŹ WYNIKI
w miastach i powiatach
Mechanik Roku
Instruktor Jazdy Roku
Warsztat Samochodowy Roku
Szkoła Jazdy Roku
Od 5 września serwis www.polskatimes.pl
stał się częścią nowego,
utworzonego przez Polska Press Grupę
portalu internetowego i.pl,
który został także patronem medialnym plebiscytu
Mistrzowie Motoryzacji PLATINUM ORLEN OIL.

- To już trzecia edycja największego plebiscytu motoryzacyjnego w Polsce - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca akcji. - Podobnie jak w minionych latach, laureaci zostaną wybrani najpierw w miastach i powiatach, później w skali województw, a następnie w ogólnopolskim finale. Zwycięzcy odbiorą nagrody podczas gali na przyszłorocznych targach Poznań Motor Show. Jednak nasz plebiscyt wciąż się rozwija. W tym roku ogólnopolskim, tytularnym partnerem akcji została renomowana marka PLATINUM ORLEN OIL.

- Z przyjemnością będziemy towarzyszyć akcji, która osiąga tak wielki zasięg w branży motoryzacyjnej - mówi Anita Wierciak-Kaperek, Dyrektor Marketingu ORLEN OIL. - Tym bardziej, że nasze produkty są dobrze znane zarówno kierowcom, jak i fachowcom z branży. Dla naszej marki, udział w roli partnera tytularnego w największym plebiscycie motoryzacyjnym w Polsce to okazja aby dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców.

Ambasadorem naszego plebiscytu jest także znakomity kierowca Miko Marczyk, najmłodszy w historii mistrz Polski w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Tradycyjnie patronami medialnymi akcji są ogólnopolski magazyn "Motosalon" i serwis internetowy www.motofakty.pl, gdzie także zostaną zaprezentowani laureaci plebiscytu.

Zobacz rozmowy z liderami akcji:

Rafał Choromański, właściciel samochodu Ford Mustang GT Wide Body

Patryk Kownacki, właściciel samochodu BMW E46 Touring

Marek Piszcz, właściciel samochodu Chevrolet Corvette C6

Piotr Pietrzak, właściciel samochodu Peugeot 504 Coupé

Siedem kategorii plebiscytu

Plebiscyt był prowadzony w siedmiu kategoriach. Tytuły Mechanik Roku i Warsztat Samochodowy Roku zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach. Laureaci awansowali do wojewódzkiego finału, w którym walczyli o nagrody finansowe i awans do finału ogólnopolskiego. Tam na zwycięzców będą czekać główne tytuły i nagrody w wysokości 5000 złotych.

Laureaci w kategoriach Instruktor Jazdy Roku i Szkoła Jazdy Roku zostali wybrani najpierw w miastach i regionach złożonych z kilku powiatów. Awansowali oni do finału wojewódzkiego. Teraz jego zwycięzcy będą naszymi reprezentantami w ogólnopolskim finale, w którym powalczą o główne tytuły i nagrody 5000 złotych.

W kategoriach Sklep Motoryzacyjny Roku oraz Car Detailing Roku laureaci zostali nagrodzeni najpierw w zasięgu województwa, a następnie także w ogólnopolskim finale, który wyłoni zdobywców głównych tytułów i nagród.

W indywidualnej kategorii naszej akcji - konkursie ALE FURA! swoimi samochodami mogli pochwalić się nasi Czytelnicy, dla których samochód to hobby, a nawet wielka pasja.

Stworzyliśmy galerię wyjątkowych samochodów z naszego regionu, aut z historią, z których ich właściciele są dumni. Zdjęcia dwunastu wybranych w głosowaniu Czytelników samochodów trafią na strony kalendarza na 2023 rok. Dodatkowo auto, które zdobyło najwięcej głosów, trafi nie tylko na okładkę kalendarza, lecz także na okładkę specjalnego dodatku do naszej gazety podsumowującego akcję Mistrzowie Motoryzacji PLATINUM ORLEN OIL i prezentującego laureatów.

Właściciele trzech samochodów, które w naszym województwie zdobyli najwięcej głosów, awansują do ogólnopolskiego finału. Tam reprezentanci wszystkich regionów będą walczyć o tytuł Fura Roku. Samochód zwycięzcy zostanie zaprezentowany w ogólnopolskim magazynie motoryzacyjnym "Motosalon", a jego właściciel odbierze główną nagrodę podczas targów Poznań Motor Show.

Nagroda specjalna: Motoryzacyjny Influencer Roku

W ramach plebiscytu zostanie także przyznana nagroda w specjalnej, ogólnopolskiej kategorii Motoryzacyjny Influencer Roku. Głosami naszych Czytelników i internautów zostaną docenieni influencerzy, którzy w kreatywny sposób dzielą się swoją motoryzacyjną pasją w mediach społecznościowych.

Promocja na Facebooku

Już sama nominacja do nagrody w plebiscycie to dobra promocja. Wszak jest to dowód uznania i dobrej oceny przez klientów, a ich opinia jest bardzo ważna. Jednak na uczestników i laureatów w czasie trwania głosowania i po jego zakończeniu czeka jeszcze większa promocja.

Liderów rankingów akcji Mistrzowie Motoryzacji PLATINUM ORLEN OIL będziemy prezentować na łamach gazety, w galeriach na stronach naszego serwisu internetowego oraz w postach na Facebooku. Podsumowaniem całej akcji będzie specjalny dodatek do gazety, który zostanie dołączony do całego nakładu naszej gazety i w którym przedstawimy laureatów. Z pewnością dodatek ten stanie się przewodnikiem po branży motoryzacyjnej w naszym województwie.

Przede wszystkim jednak uczestnicy plebiscytu mogą liczyć na dużą promocję w mediach społecznościowych. Na zwycięzców w każdej kategorii w skali województwa czeka specjalna nagroda - profesjonalna kampania promocyjna na Facebooku. Taka promocja z pewnością zagwarantuje pozyskanie wielu klientów.

Wielka gala
na Poznań Motor Show

Uroczyste zakończenie plebiscytu odbędzie się podczas Poznań Motor Show 2023 - największych i najważniejszych targów motoryzacyjnych w Polsce i w Europie Środkowej. Co roku jest to obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdego miłośnika motoryzacji. Podczas imprezy, która w przyszłym roku będzie trwać od 30 marca do 2 kwietnia, na odwiedzających czekać będą premierowe pokazy nowych modeli samochodów i motocykli oraz mnóstwo innych atrakcji.

Podczas uroczystej gali, na głównej targowej scenie, nagrody odbiorą laureaci plebiscytu - zwycięzcy z każdego województwa w każdej kategorii, a w najważniejszym momencie uroczystości zostaną także wręczone główne nagrody dla zwycięzców ogólnopolskich finałów akcji.

Zobacz relację z gali poprzedniej edycji plebiscytu podczas tegorocznych targów

Prezentacje laureatów
w magazynie MOTOSALON

Tegoroczną edycję plebiscytu motoryzacyjnego objął patronatem ogólnopolski magazyn "Motosalon". Na stronach dwumiesięcznika można znaleźć aktualności ze świata motoryzacji, prezentacje samochodów, praktyczne porady dla kierowców, a także wiele ciekawostek i raportów.

W ramach patronatu, na łamach jednego z kolejnych wydań magazynu, zostaną zaprezentowani zwycięzcy ogólnopolskich finałów plebiscytu. Zostanie tam także opisany samochód, który zdobędzie najwięcej głosów w akcji ALE FURA! Właściciel auta będzie mógł opowiedzieć o swojej maszynie i o motoryzacyjnej pasji.

Na zwycięzców
czekają nagrody
Nagrody w kategorii
MECHANIK ROKU

Mechanicy, którzy w każdym mieście lub powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Mechanika Roku w mieście lub powiecie
 • zaproszenie na wojewódzkie wręczenie nagród w plebiscycie
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety
 • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu

Mechanik, który w wojewódzkim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Mechanika Roku w naszym województwie
 • zaproszenie na targi Poznań Motor Show 2023
 • statuetkę wręczaną podczas gali na targach Poznań Motor Show 2023
 • prezentację (rozmowę ze zdjęciami) w specjalnym dodatku do gazety
 • nagrodę specjalną: prezentację jako laureata w kampanii promocyjnej na Facebooku
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • nagrodę finansową w wysokości 1500 złotych

Mechanicy, którzy w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplomy wręczane podczas wojewódzkiego zakończenia plebiscytu
 • nagrody finansowe w wysokości 500 złotych

Mechanik, który w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Mechanika Roku Polski 2022
 • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu na targach Poznań Motor Show 2023
 • prezentację w magazynie "Motosalon"
 • nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

Nagrody w kategorii
INSTRUKTOR JAZDY

Instruktorzy jazdy, którzy w każdym mieście lub regionie złożonym z kilku powiatów zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Instruktora Jazdy Roku w mieście lub regionie
 • zaproszenie na wojewódzkie wręczenie nagród w plebiscycie
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety
 • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu

Dodatkowo awans do wojewódzkiego finału zdobędą także laureaci, którzy w każdym mieście lub regionie złożonym z kilku powiatów zajmą drugie i trzecie miejsce.

Instruktor jazdy, który w wojewódzkim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Instruktora Jazdy Roku w naszym województwie
 • zaproszenie na targi Poznań Motor Show 2023
 • statuetkę wręczaną podczas gali na targach Poznań Motor Show 2023
 • prezentację (rozmowę ze zdjęciami) w specjalnym dodatku do gazety
 • nagrodę specjalną: prezentację jako laureata w kampanii promocyjnej na Facebooku
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • nagrodę finansową w wysokości 1500 złotych

Instruktorzy jazdy, którzy w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplomy wręczane podczas wojewódzkiego zakończenia plebiscytu
 • nagrody finansowe w wysokości 500 złotych

Instruktor jazdy, który w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Instruktora Jazdy Roku Polski 2022
 • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu na targach Poznań Motor Show 2023
 • prezentację w magazynie "Motosalon"
 • nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

Nagrody w kategorii
WARSZTAT SAMOCHODOWY

Właściciele warsztatów samochodowych, które w każdym mieście lub powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Warsztatu Samochodowego Roku w mieście lub powiecie
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • zaproszenie na wojewódzkie wręczenie nagród w plebiscycie
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety
 • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu

Właściciel warsztatu samochodowego, który w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Warsztatu Samochodowego Roku w naszym województwie
 • dyplom wręczany podczas regionalnego uroczystego zakończenia plebiscytu
 • statuetkę wręczaną podczas gali na targach Poznań Motor Show 2023
 • zaproszenie na targi Poznań Motor Show 2023
 • prezentację (rozmowę z właścicielem warsztatu) w specjalnym dodatku do gazety
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • nagrodę specjalną: kampanię reklamową na Facebook'u prezentującą warsztat jako zwycięzcę plebiscytu
 • voucher na reklamę warsztatu na łamach naszej gazety lub na stronach serwisu internetowego lub na stronach serwisu www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych

Właściciele warsztatów samochodowych, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplomy wręczane podczas regionalnego uroczystego zakończenia plebiscytu
 • vouchery na reklamę warsztatu na łamach naszej gazety lub na stronach serwisu internetowego albo na stronach serwisu www.naszemiasto.pl o wartości 2000 złotych
 • prezentacje (rozmowy ze zdjęciem) w specjalnym dodatku do gazety

Właściciel warsztatu samochodowego, który w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Warsztatu Samochodowego Roku Polski 2022
 • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu na targach Poznań Motor Show 2023
 • prezentację w magazynie motoryzacyjnym "Motosalon"
 • nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

Nagrody w kategorii
SZKOŁA JAZDY ROKU

Właściciele szkół jazdy, które w każdym mieście lub regionie złożonym z kilku powiatów zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Szkoły Jazdy Roku w mieście lub regionie
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • zaproszenie na wojewódzkie wręczenie nagród w plebiscycie
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety
 • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu

Dodatkowo do wojewódzkiego etapu plebiscytu awansują także szkoły jazdy, które zajmą drugie i trzecie miejsce w miastach lub regionach złożonych z kilku powiatów.

Właściciel szkoły jazdy, która w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Szkoły Jazdy Roku w naszym województwie
 • dyplom wręczany podczas regionalnego uroczystego zakończenia plebiscytu
 • statuetkę wręczaną podczas gali na targach Poznań Motor Show 2023
 • zaproszenie na targi Poznań Motor Show 2023
 • prezentację (rozmowę z właścicielem szkoły jazdy ze zdjęciami) w specjalnym dodatku do gazety
 • nagrodę specjalną: kampanię reklamową na Facebook'u prezentującą szkołę jako zwycięzcę plebiscytu
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • voucher na reklamę szkoły jazdy na łamach naszej gazety lub na stronach naszego serwisu internetowego albo na stronach serwisu www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych

Właściciele szkół jazdy, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplomy wręczane podczas regionalnego uroczystego zakończenia plebiscytu
 • vouchery na reklamę szkoły jazdy na łamach naszej gazety lub na stronach naszego serwisu internetowego albo na stronach serwisu www.naszemiasto.pl o wartości 2000 złotych
 • prezentacje (rozmowy ze zdjęciem) w specjalnym dodatku do gazety

Właściciel szkoły jazdy, która w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Szkoły Jazdy Roku Polski 2022
 • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu na targach Poznań Motor Show 2023
 • prezentację w magazynie motoryzacyjnym "Motosalon"
 • nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

Nagrody w wojewódzkich kategoriach
SKLEP MOTORYZACYJNY ROKU
i AUTO DETAILING ROKU

Właściciele sklepów motoryzacyjnych i warsztatów auto detailingu, które zdobędą najwięcej głosów w naszym województwie otrzymają:

 • tytuł Sklepu Motoryzacyjnego Roku lub Auto Detailingu Roku w naszym województwie
 • dyplomy wręczane podczas regionalnego uroczystego zakończenia plebiscytu
 • statuetkę wręczaną podczas gali na targach Poznań Motor Show 2023
 • prezentację (rozmowę z właścicielem) w specjalnym dodatku do gazety
 • nagrodę specjalną: kampanię reklamową na Facebook'u prezentującą firmę jako zwycięzcę plebiscytu
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • voucher na reklamę sklepu lub warsztatu auto detailingu na łamach naszej gazety lub na stronach naszego serwisu internetowego albo na stronach serwisu www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych

Właściciele sklepów motoryzacyjnych oraz warsztatów auto detailingu, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplomy wręczane podczas wojewódzkiego zakończenia plebiscytu
 • vouchery na reklamę na łamach naszej gazety lub na stronach naszego serwisu internetowego albo na stronach serwisu www.naszemiasto.pl o wartości 2000 złotych
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety

Właściciele sklepów motoryzacyjnych i warsztatów auto detailingu, które w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Sklepu Motoryzacyjnego Polski 2022 lub Auto Detailingu Polski 2022
 • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu na targach Poznań Motor Show 2023
 • zaproszenie na targi Poznań Motor Show 2023
 • prezentację w magazynie motoryzacyjnym "Motosalon"
 • nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

Konkurs ALE FURA!
- zdjęcia aut do kalendarza

Właściciele 12 samochodów, które w konkursie ALE FURA! zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • publikację zdjęcia samochodu w kalendarzu na 2023 rok
 • pięć egzemplarzy kalendarza

Właściciel samochodu, który w rankingu ALE FURA! zajmie pierwsze miejsce dodatkowo otrzyma:

 • zaproszenie na sesję fotograficzną swojego samochodu
 • publikację dodatkowego zdjęcia samochodu na okładce kalendarza
 • zaproszenie na targi Poznań Motor Show 2023
 • statuetkę wręczaną podczas gali na targach Poznań Motor Show 2023
 • publikację zdjęcia ze swoim samochodem na okładce specjalnego dodatku do gazety
 • bon na paliwo o wartości 1000 złotych
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu

Właściciele samochodów, które w rankingu ALE FURA! zajmą drugie i trzecie miejsce dodatkowo otrzymają:

 • publikację zdjęcia ze swoim samochodem w dodatku do gazety
 • bon na paliwo o wartości 500 złotych

Właściciel samochodu, który w ogólnopolskim finale konkursu ALE FURA! zdobędzie najwięcej głosów otrzyma dodatkowo:

 • prezentację samochodu (rozmowa z właścicielem i zdjęcia) w jednym z kolejnych wydań ogólnopolskiego magazynu motoryzacyjnego "Motosalon"
 • dwuosobowy voucher na weekendowy pobyt w luksusowym hotelu ze SPA
 • nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

Dodatkowo właściciele samochodów, które w ogólnopolskim finale konkursu ALE FURA! zajmą miejsca od 2 do 5 otrzymają dwuosobowe vouchery na weekendowy pobyt w luksusowym hotelu ze SPA.

__________

Informacji o akcji udziela:
Monika Niedźwiecka
tel. 691 467 107
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: monika.niedzwiecka@polskapress.pl

Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Poznajcie wojewódzkich laureatów akcji Mistrzowie Motoryzacji PLATINUM ORLEN OIL! - Portal i.pl

Wróć na motofakty.pl Motofakty
Dodaj ogłoszenie