Osłony, owiewki akcesoria praktyczne

Osłony chłodnicy – detale z pogranicza akcesoriów samochodowych i tuningu zewnętrznego – to dla sprzedawców hurtowych i detalicznych atrakcyjny towar.

Osłony chłodnicy - detale z pogranicza akcesoriów samochodowych i tuningu zewnętrznego - to dla sprzedawców hurtowych i detalicznych atrakcyjny towar, gwarantujący zbyt w sezonie zimowym.

 

Są dwa rodzaje osłon: letnia i zimowa. Pierwsza służy do ozdoby, druga ma walory przede wszystkim praktyczne, aczkolwiek spełnia także funkcje estetyczne. Osłony zimowe chłodnicy w tysiącach sklepów z częściami i akcesoriami motoryzacyjnymi to dyżurny asortyment, gwarantujący handlowcom dobrą sprzedaż, a więc i zysk, przynajmniej od października do marca włącznie. Popyt na te wyroby nie maleje nawet wówczas, kiedy na łeb na szyję spada

Osłony, owiewki akcesoria praktyczne

sprzedaż nowych samochodów. Ta autonomiczna wobec tendencji i reguł rynku pozycja osłon może dziwić, ale jest faktem.

Osłony są w Polsce produkowane tylko przez jedną firmę HEKO z Czermna. Monopol na wolnym przecież rynku wynika z technologicznej przewagi producenta, a więc dużego kapitału zainwestowanego w latach 90. minionego wieku. Potencjalnych rywali zniechęca zapewne także stabilna pozycja na wielu rynkach HEKO, a w Polsce przede wszystkim, doskonale zorganizowany system współpracy z regionalnymi i lokalnymi odbiorcami.

Sezon jesienno-zimowy 2006-2007 może okazać się dla osłon rekordowy nawet wówczas jeżeli zima okaże się łagodna. Od kilku lat do Polski trafia rocznie blisko milion samochodów używanych z innych rynków unijnych. Ich właściciele to także końcowi klienci, tacy sami jak kupujący nowe auta w salonach, również dbający o swoje cztery kółka. Nie do wszystkich marek i modeli HEKO produkuje osłony, mimo to każda nowa rejestracja to dla firmy dobra wiadomość.
Firma z Czermna jest przygotowana na zwiększenie produkcji osłon, a także owiewek szyb, z których słynie.

Do jakich samochodów trafi najwięcej wyrobów HEKO? Tu rozeznanie rynku było dotychczas bezbłędne, proporcjonalne do wielkości sprzedaży nowych samochodów. Firmy analizujące rynek sprzedaży samochodów dokładnie wiedzą jak pozycjonują się poszczególne marki i modele w tej ogromnej masie sprowadzonych pojazdów. HEKO oczywiście uwzględnia popyt rynku tak w zakresie produkcji owiewek szyb, jak i osłon.

 

Przepustka na światowe rynki

 

Luty to handlowy przednówek w branży akcesoriów. Wiosną lawinowo rosną zamówienia handlu na owiewki, ale gorączka zakupów swój szczyt osiągnie u progu lata.

Jako producent HEKO jest dobrej sytuacji, albowiem nie musi martwić się o zbyt wyrobów. Dziś HEKO to największy na świecie dostawca owiewek szyb samochodowych. Są to akcesoria bardzo praktyczne, niedrogie, chętnie kupowane przez kierowców samochodów wszystkich marek,

Osłony, owiewki akcesoria praktyczne

nowych i używanych. W tej dobrej modzie na owiewki, która z Europy Zachodniej do Polski przyszła kilkanaście lat temu, firma HEKO ma decydujący udział. W latach 90. ubiegłego stulecia wykreowała te wyroby. Dziś zaopatruje nie tylko cały rynek krajowy. Owiewki można także kupić w wielu sieciach dystrybucyjnych w Europie.

HEKO dominuje w branży owiewek, osłon wlotów powietrza i innych akcesoriów i niemal w całości pokrywa potrzeby rynku krajowego. Konkurencja jest niewielka i w skali obrotów i poziomu sprzedaży nie odgrywa większej roli. Skąd ta dominacja?
To zasługa przestrzegania narzuconych przed laty reżimów jakościowych, stałego inwestowania w zakłady produkcyjne, najnowocześniejsze maszyny, kształcenie kadr, utrzymywania cen na stosunkowo niskim poziomie.

 

HEKO zaprasza do współpracy firmy samochodowe, hurtownie, sklepy motoryzacyjne. Producent oferuje akcesoria najwyższej jakości, produkowane zgodnie z normą ISO 9001 - 2000. Największą korzyścią normy ISO 9001: 2000 jest ułatwienie działalności handlowej. Norma jest świadectwem dojrzałości wyrobu, przepustką na wszystkie rynki zbytu, potwierdzającą wysoką jakość produktów i renomę firmy. Ma ona jeszcze jedną ważną cechę - zwalnia producenta i handlowca od obowiązku stałego udowadniania wysokiej jakości produktu. Masz ISO, znaczy tyle, że jesteś wiarygodny jako partner handlowy.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kraków: testy miniautobusu elektrycznego PEV6 marki King Long

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na motofakty.pl Motofakty