Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Zakończyła się 44. edycja Rajdu Dakar. Ostatni etap był...

ORLEN Team na mecie Dakaru. Historyczny sukces Kamila Wiśniewskiego

Zakończyła się 44. edycja Rajdu Dakar. Ostatni etap był krótki. Odcinek specjalny liczył 164 kilometry. Zawodnicy dojechali do Dżuddy, gdzie przed dwoma tygodniami zaczynali zmagania. Historyczny sukces odniósł Kamil Wiśniewski. Quadowiec dojechał do mety dzisiejszego etapu na drugim miejscu i ukończył rajd na trzeciej pozycji. To pierwsze podium osiągnięte przez reprezentanta ORLEN Teamu. Swój 12. Dakar Jakub Przygoński ukończył na szóstym miejscu, a Maciej Giemza ostatecznie uplasował się na 18. pozycji.