Opel zamierza uruchomić produkcję nowej wersji minivana Zafira w Polsce.
fot. Opel
Według niemieckiego tygodnika "Automobilwoche"
nowa Zafira będzie najprawdopodobniej produkowana w Gliwicach. Jednak rzecznik Opla twierdzi, że wybór odpowiedniego zakładu potrwa jeszcze kilka tygodni.
Gdyby potwierdziły się doniesienia niemieckiego tygodnika, nowa wersja Zafiry, byłaby trzecim modelem Opla produkowanym w Gliwicach. Tylko w tym roku zostanie tam wyprodukowanych około 110 tys. modeli Agila i Astra II Classic.
Rajd Pojazdów Zabytkowych
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.