Pod maską Navary może pracować wysokoprężna jednostka 2.3 dCi oferująca 160 KM lub 190 KM. Moc pozostała bez zmian, ale silnik jest teraz bardziej oszczędny.
Wprowadzono katalizator SCR, który redukuje tlenki azotu zawarte w spalinach. Wykorzystuje on płyn AdBlue, który gromadzony jest w zbiorniku o pojemności 17 l. Jak podaje producent, samochód zużywa teraz średnio 6,1 l/100 km, czyli o 0,2l/100 km mniej. Emisja Co2 spadła z 167g/km do 159 g/km.
Auto w wariancie ze skrzynią manualną zostało wyposażone w system Start-Stop. Wyposażenie bez dopłaty obejmuje równeiż tempomat z ogranicznikiem prędkości oraz wielofunkcyjną kierownicę.
Strefa Biznesu - inwestycje w samochody klasyczne
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?