Narodowy, Nowy, Miły

(mp)
Fot. Xiali
Fot. Xiali
Chińska firma Xiali Automobile zaprezentowała nowe auto. Model pod nazwą N3 przeznaczony jest na rynki Azji.

N3 to skrót od słów National, New and Nice czyli Narodowy, Nowy i Miły. Taki właśnie w założeniach jest samochód produkowany przez Xiali Automobile.

Fot. Xiali
Fot. Xiali

Płyta podłogowa N3 jest tą samą, którą wykorzystano przy konstruowaniu innych modeli Xiali. Całkowicie nowe jest natomiast nadwozie auta.

Producent oferuje do samochodu trzy silniki benzynowe o pojemności 1 l,  1,1 l oraz 1,3 l. Ten o największej pojemności to jednostka napędowa wytwarzana przez Toyotę.

 

Xiali to stosunkowo niewielka firma, której auta trafiają głównie na rynek chiński. Część z nich jest eksportowana do innych państw Azji.

Rajd Pojazdów Zabytkowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na motofakty.pl Motofakty
Dodaj ogłoszenie