Najlepsze warunki dla warsztatów

(op)
Rozmowa z Witoldem Pniewskim, dyrektorem Przedsiębiorstwa „WP” produkującego przewody hamulcowe sztywne.

 

- Według badań firm analitycznych rynek części zamiennych w Polsce ma się znakomicie i sytuacja w najbliższych latach nie ulegnie zmianie. Czy zgadza się pan z tą prognozą?
Najlepsze warunki dla warsztatów

- Nie aspiruję do roli analityka rynku, ale biorąc pod uwagę stały wzrost produkcji i sprzedaży przewodów hamulcowych "WP", prognozy dla nas są rzeczywiście bardzo dobre. Przyczyn tego stanu rzeczy jest wiele - kierowcy bardziej dbają o stan techniczny pojazdów, warsztaty chętniej wybierają części najwyższej jakości. Pogoda robi się może nie dla wszystkich, ale na pewno dla najlepszych.

 

- Czy nie ma tu sprzeczności? Im wyższa jakość części, tym dłuższy jej żywot, a więc mniejszy obrót.
- Samochodów przybywa i nim osiągniemy przyzwoitą średnią europejską minie trochę czasu. Większość z nich to auta używane, wymagające opieki mechanika, wymiany części. To dla "WP" dobra sytuacja. Nasze przewody hamulcowe mają jakość porównywalną do najlepszych na świecie. Raz zamontowane nie wymagają wymiany. To argument dla warsztatów mechaniki pojazdowej, albowiem przewody hamulcowe "WP" nie są nigdy przedmiotem reklamacji. Ponieważ produkcja przewodów "WP" jest duża i sprzedawana w całości, możemy pozwolić sobie na trzymanie korzystnych dla klientów cen.

- Dla warsztatu najważniejsza jest szybka realizacja zamówień i terminowe dostawy.
- W praktyce kierowcy, a przede wszystkim mechanika samochodowego najważniejsze jest, aby przewód hamulcowy, który trzeba wymienić był zawsze w zasięgu ręki. Wąska specjalizacja "WP" pozwala na produkowanie wszystkich typów przewodów oraz rur u urządzeń do wykonywania przewodów. Mamy więc taką oto sytuację: każdy klient może zamówić u nas dowolną ilość przewodów kompletnych, przygotowanych do montażu w pojeździe. Może także wykonywać przewody w warsztacie z dostarczanych przez "WP" rur za pomocą specjalistycznego urządzenia znajdującego się także w ofercie handlowej "WP".

od 7 lat
Wideo

Zlot Cadillaców Inowrocław 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na motofakty.pl Motofakty