Kup motocykl Suzuki a pojedziesz na słowacki lub węgierski tor

Karol Biela
Kup motocykl Suzuki a pojedziesz na słowacki lub węgierski tor
Kup motocykl Suzuki a pojedziesz na słowacki lub węgierski tor
Chcesz pojeździć z profesjonalistami na torze wyścigowym? Kup do końca kwietnia motocykl Suzuki, a pojedziesz na tor Slovakiaring lub Pannoniaring.
Kup motocykl Suzuki a pojedziesz na słowacki lub węgierski tor
Kup motocykl Suzuki a pojedziesz na słowacki lub węgierski tor

Suzuki Motor Poland ogłosiło ciekawą promocję na swoje jednoślady. Mianowicie, jeżeli zakupimy między 1 lutego a 30 kwietnia nową maszynę z salonu otrzymamy zaproszenie na profesjonalny trening z zespołem Suzuki GRANDys duo na torze Slovakiaring na Słowacji lub Pannoniaring na Węgrzech.

W trakcie treningu nabywcy nowych modeli Suzuki będą szlifować swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i zawodników z zespołu Suzuki GRANDys duo.

Zobacz też: Tor w Radomiu – trening czyni mistrza (zdjęcia, film)

Jazdy będą odbywać się w grupach podzielonych według poziomu umiejętności. Dodatkowo chętni będą mogli sprawdzić się w czasie jazdy po torze z pomiarem czasu.

Dla nowych właścicieli motocykli Suzuki przygotowano aż trzy terminy treningów: 18-19 kwietnia (tor Slovakiaring), 2-3 maja (tor Pannoniaring) oraz dwa dni w sierpniu – dokładna data zostanie podana już wkrótce.

Koszt wpisowego uczestnika oraz jednego noclegu pokrywa Suzuki Motor Poland. Dodatkowe koszty, tj. dojazd, zakwaterowanie na dłużej, kostki pomiarowe, wyżywienie itp. leżą po stronie uczestnika.

Fot. Suzuki

Rajd Pojazdów Zabytkowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na motofakty.pl Motofakty
Dodaj ogłoszenie