Jak wybrać warsztat blacharsko-lakierniczy

Redakcja
Dodajmy, którego efektów pracy nie zauważy sąsiad, czy żona. Spróbujemy coś doradzić.

Dodajmy, którego efektów pracy nie zauważy sąsiad, czy żona. Spróbujemy coś doradzić.

Jak wybrać warsztat blacharsko-lakierniczy

 

Akzo Nobel to producent wysokiej klasy materiałów do renowacji samochodów Sikkens i Lesonal. Sikkens dostępny jest w Polsce od lat 80-tych. Pięć lat temu koncern Akzo Nobel wprowadził program warsztatów gwarancji 5-letniej. Członkiem takiego programu może być warsztat autoryzowany lub niezależny, który pozytywnie przeszedł kontrolę wyposażenia, wyszkolenia załogi i stosowanej technologii. Właściciel takiego warsztatu ma prawo udzielić w imieniu swoim i Akzo Nobel gwarancji na wykonywaną naprawę nawet do 5 lat. Warunkiem otrzymania tak długiej

Jak wybrać warsztat blacharsko-lakierniczy

gwarancji na naprawiana powłokę lakierniczą jest jej okresowa kontrola w warsztacie.

 

Profesjonalna obsługa klienta

 

W Polsce jest 160 warsztatów programu 5-letniej gwarancji. Można je poznać po specjalnym logo i certyfikacie wydawanym przez Akzo Nobel. Właściciel auta po naprawia otrzymuje specjalny dokument potwierdzający udzielenie gwarancji.

Jeżeli wasz pojazd jest w niezbyt dobrym stanie technicznym, a karoseria nosi widoczne ślady korozji właściciel warsztatu ocenia możliwy do spełnienia okres gwarancji.

Zawsze jednak zostaniecie obsłużeni z uwagą i szacunkiem.

 

Naprawiamy detale

 

Logo światowego programu Acoat selected nosi blisko 2000 warsztatów blacharsko lakierniczych na całym świecie. W Polsce jest ich 30. Program łączy właścicieli warsztatów niezależnych i autoryzowanych wymieniających własne doświadczenia w jak najlepszej obsłudze klientów.

Jak wybrać warsztat blacharsko-lakierniczy

Pracownicy wielu warsztatów obu programów szkoleni są przez Akzo Nobel w zakresie wykonywania napraw miejscowych. Jeżeli denerwuje was niewielkie wgniecenie lub rysa na drzwiach zapytajcie, czy można dokonać naprawy miejscowej. Warsztaty stosują specjalne ceny na tego typu naprawy. Wykonuje się je bez konieczności demontażu naprawianego elementu w ciągu 4-6 godzin roboczych.

Czy w takich warsztatach naprawa jest droższa? Niekoniecznie. Pamiętajmy, że wybór najtańszej oferty na wykonanie naprawy często stanowi dopiero początek problemów. Wielu właścicieli warsztatów przywołuje częste przykłady właścicieli aut wracających do warsztatów, które wcześniej uznali za zbyt drogie z prośbą o naprawienie szkód powstałych po taniej naprawie. Koszt takiej powtórnej naprawy niestety jest wyższy, ze względu na konieczność usunięcia wadliwie nałożonej powłoki lakierniczej.

 

Na stronie www.sikkens.pl znajdziecie najbliższy wam warsztat z logo 5-letniej gwarancji lub Acoat selected.

od 12 lat
Wideo

Inauguracja metro roweru

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na motofakty.pl Motofakty