Inteligentna rękawica Skody. Co potrafi?

Motofakty.pl
Inteligentna rękawica Skody odczytuje kody części w poziomie i w pionie. Odczytany kod jest następnie aktywowany przyciskiem na palcu wskazującym. W następnym kroku proces jest akceptowany sygnałem dźwiękowym lub wibracją, zapobiegając wykorzystaniu niewłaściwej części.Fot. Skoda
Inteligentna rękawica Skody odczytuje kody części w poziomie i w pionie. Odczytany kod jest następnie aktywowany przyciskiem na palcu wskazującym. W następnym kroku proces jest akceptowany sygnałem dźwiękowym lub wibracją, zapobiegając wykorzystaniu niewłaściwej części.Fot. Skoda
Inteligentne funkcje rękawic pozwolą ułatwić i przyspieszyć pracę działu logistycznego Skoda Logistics. W czym pomoże pracownikom?

Skoda zamierza wprowadzić swoje fabryki w cyfrowy wiek. ProGlove to elektroniczna rękawica wyposażona w skaner, zaprojektowana w celu usprawnienia pracy logistycznej. By dowieść swojej wytrzymałości, inteligentny wynalazek przeszedł szereg testów wytrzymałościowych. „ProGlove udowodniła, że idealnie nadaje się do produkcji seryjnej i jest już stałym elementem naszego wyposażenia” – powiedział Jiří Cee, Dyrektor SkodaLogistics.

Co najważniejsze, ta innowacyjna rękawica została zaprojektowana tak, by praca w niej była łatwiejsza i sprawniejsza. Zamontowane w niej urządzenie wskazuje pracownikowi, czy trzyma on właściwy podzespół i czy wykonuje czynności w odpowiedniej kolejności.

Inteligentna rękawica Skody odczytuje kody części w poziomie i w pionie. Odczytany kod jest następnie aktywowany przyciskiem na palcu wskazującym. W
Inteligentna rękawica Skody odczytuje kody części w poziomie i w pionie. Odczytany kod jest następnie aktywowany przyciskiem na palcu wskazującym. W następnym kroku proces jest akceptowany sygnałem dźwiękowym lub wibracją, zapobiegając wykorzystaniu niewłaściwej części.

Fot. Skoda

Rękawica ta potrafi odczytywać informacje tak jak tradycyjny skaner, ale robi to jednym prostym działaniem i bez wykorzystania dodatkowych urządzeń. Umożliwia to wyjątkowo szybką i łatwą rejestrację części. W dodatku praca staje się jeszcze bardziej ergonomiczna: skanowanie i testowanie materiałów aktywowane jest przez naturalne ruchy ręki.

Inteligentna rękawica Skody odczytuje kody części w poziomie i w pionie. Odczytany kod jest następnie aktywowany przyciskiem na palcu wskazującym. W następnym kroku proces jest akceptowany sygnałem dźwiękowym lub wibracją, zapobiegając wykorzystaniu niewłaściwej części.

Dział Skoda Logistics zatrudnia obecnie około 3000 osób, których priorytetem jest zaplanowanie skutecznej i szybkiej dostawy podzespołów Skody na całym świecie.

od 7 lat
Wideo

Od dzisiaj kierowcy Ubera i Bolta muszą mieć polskie prawo jazdy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na motofakty.pl Motofakty