Filtry kabinowe

Redakcja
Filtry MISTRAL są produkowane zgodnie z obowiązującymi standardami wiodących producentów samochodów, co zapewnia im perfekcyjną kompatybilność z oryginalnymi mocowaniami filtrów.
Filtry MISTRAL są produkowane zgodnie z obowiązującymi standardami wiodących producentów samochodów, co zapewnia im perfekcyjną kompatybilność z oryginalnymi mocowaniami filtrów.
Filtry kabinowe, zwane również przeciwpyłkowymi, mają na celu rozwiązywać problem z niemiłymi zapachami, jak i pyłkami alergicznymi. Dzięki wysokiej efektywności filtry te okazały się przydatne w zmniejszaniu zanieczyszczeń wewnątrz pojazdu.

 

Stężenie zanieczyszczeń na ulicach i w miastach jest coraz większym problemem, na który najbardziej są narażeni kierowcy, szczelnie zamknięci w kabinach samochodów. Tak więc dzięki filtrom przeciwpyłkowym stężenie zanieczyszczeń i ich pochodnych, takich jak pył PM10, czy cząsteczki osadu spalinowego są w większości wyłapywane przez media filtracyjne. Stosowanie filtrów kabinowych w samochodach to dziś konieczność, nie luksus.

Filtry MISTRAL są produkowane zgodnie z obowiązującymi standardami wiodących producentów samochodów, co zapewnia im perfekcyjną kompatybilność z oryginalnymi
Filtry MISTRAL są produkowane zgodnie z obowiązującymi standardami wiodących producentów samochodów, co zapewnia im perfekcyjną kompatybilność z oryginalnymi mocowaniami filtrów.

 

Filtry MISTRAL produkuje firma Campi, która zaopatruje wiele wiodących marek na rynku zamiennych części nieoryginalnych, jak i również producentów samochodów.

Filtry MISTRAL produkowane są zgodnie z wysokimi standardami dostawców pojazdów.

 

Na rynku dostępne są dwa rodzaje filtrów:

1. cząsteczkowy

2. mieszany z aktywnym węglem.

 

Filtry cząsteczkowe są produkowane z bardzo wydajnego materiału, który zdolny jest do przejmowania bardzo małych cząsteczek wielkości 2,5 mikrona z wydajnością 75%. Dzięki dużej ilości materiału filtrującego, w normalnych warunkach użytkowania filtr ten cechuje wyjątkowo długa żywotność.

 

Filtry mieszane z aktywnym węglem składają się z cząsteczkowego materiału filtrującego, o najwyższej wydajności. Zmieszany z granulkami aktywnego węgla powoduje efekt "kanapki", który usuwa bardzo małe cząsteczki oraz wchłania wszystkie zapachy. Obecność znacznej ilości materiału filtrującego mieszanego z aktywnym węglem 200/250 g/m2 zapewnia długą żywotność i najlepsze osiągi.

 

Wszystkie materiały użyte do produkcji filtrów MISTRAL są nietoksyczne i głównie zawierają nietkany poliester. Materiały filtrujące zostały specjalnie wyprodukowane do filtracji wnętrz samochodów i są wolne od środków toksycznych oraz polimerów.

Filtr mieszany z aktywnym węglem jest dostępny wyłącznie do standardowych mocowań w pojazdach, w innym wypadku może być ryzyko przeciążenia systemu wentylacji.

Asortyment filtrów MISTRAL obejmuje większość sprzedawanych modeli samochodów.

 

Vema Pol należy do elity polskich firm zaopatrujących nasz rynek w części samochodowe od początku lat 90. Wśród dostawców, dla których Vema Pol, był jedynym, bądź wiodącym odbiorcą części znalazły się między innymi:

Vema - producent elementów zawieszenia i układu kierowniczego

Permafuse - specjalizujący się w produkcji klocków i szczęk hamulcowych

Malo - znany na rynkach producent elementów gumowo-metalowych

Spesso - producent uszczelek

Emmerre - producent kompletów naprawczych do układu hamulcowego, silentbloków i piast

Ufi - dostawca filtrów

Bugatti - renomowany producent pomp.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Otwarcie miasteczka ruchu drogowego w Radomsku

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na motofakty.pl Motofakty