Europejski Renesans Suzuki

Maciej Pobocha
Nowy model o nazwie Concept S zaprezentuje firma Suzuki podczas tegorocznej wystawy aut w Paryżu.
Concept S to pojazd tworzony w Europie i przeznaczony na jej rynki. Jest pierwszym z serii, która zapoczątkować ma "Europejski Renesans Suzuki". Jego celem jest zwiększenie świadomości marki oraz sprzedaży aut japońskiego producenta na Starym Kontynencie.
Fot. Suzuki
Fot. Suzuki

 

Concept S wyposażono w wykonany z aluminium benzynowy silnik DOHC o pojemności 1,6 l. współpracuje on z 6-przekładniową sekwencyjną skrzynią biegów.  Auto posiada

Fot. Suzuki
Fot. Suzuki

stały napęd na wszystkie koła. Wymiary pojazdu (3,65/1,73/1,45 m - długość/szerokość/wysokość) pozwalają na umiejscowienie go w segmencie aut małych. Jest ono przeznaczone dla czterech osób.

 

Wygląd 3-drzwiowego nadwozia sugeruje sportowy charakter samochodu.

 

Model Concept S został po raz pierwszy zaprezentowany dwa lata temu także podczas salonu samochodowego w stolicy Francji.  

Ostróda gościła najlepszych motocrossów w Polsce

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na motofakty.pl Motofakty
Dodaj ogłoszenie