
Do akcji poświęconej bezpieczeństwu uczestników ruchu drogowego żorscy policjanci zaprosili uczniów ze szkoły podstawowej w Baranowicach.
Dzieci przyglądały się pracy funkcjonariuszy, którzy podczas akcji skupiali się na sprawdzaniu uprawnień do kierowania pojazdami, ważności dokumentów i stan trzeźwości. Wzorowi kierowcy otrzymywali od dzieci jabłka. "Karą" za drobne wykroczenia były cytryny.
Akcję poprzedziło spotkanie, podczas którego policjanci zapoznali uczniów z zasadami bezpieczeństwa na drodze, a także wręczyli im elementy odblaskowe od Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
kup teraz

Beyerdynamic DT990 Pro 250 Ohm
Słuchawki Beyerdynamic DT990 Edycja 250Ohm Model D…
kup teraz

Bang & Olufsen Beoplay EX Anthracite Oxygen
Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay EX Komfort na któ…
kup teraz

Sony MDREX15LPPIZ różowy
SŁUCHAWKI SONY MP3 MDR-EX15LP KORECZKI- Słuchanie …
kup teraz

Sony LinkBuds WF-L900 Biały
To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane prze…
Pirat drogowy w Lublinie