Charytatywny rajd „Brodzkie Wertepy" już w czerwcu

Karol Biela
Charytatywny rajd „Brodzkie Wertepy" już w czerwcu
Charytatywny rajd „Brodzkie Wertepy" już w czerwcu
II edycja Rajdu Terenowego „Brodzkie Wertepy" odbędzie się przez trzy weekendowe dni, od 13 do 15 czerwca na terenie gmin Brody i Kunów.
Charytatywny rajd „Brodzkie Wertepy" już w czerwcu
Charytatywny rajd „Brodzkie Wertepy" już w czerwcu

Celem imprezy jest pomoc finansowa (zbieranie pieniędzy) na leczenie dzieci z tych gmin: Mikołaja Półtoraka, Leny Sokołowskiej i Ani Bujnowskiej. Podobnie jak w poprzednim roku będzie można kibicować załogom. Każdy, kto wspomoże datkiem akcję charytatywną, będzie mógł odbyć emocjonującą przejażdżkę wozem terenowym. Rok temu pasjonaci samochodów terenowych zebrali na ten cel ponad 10 tysięcy złotych.

Rajd odbywać się będzie pod hasłem „Pokonaj pecha", ponieważ jego rozpoczęcie wypadnie w piątek trzynastego. Zmagania załóg można będzie oglądać na odcinkach specjalnych: nad Małym Stawem przy zalewie Brody, od strony Rudy w piątek od 17.00 oraz przeprawy przez rzekę Kamienną - dojazd od ul. Polnej (sobota od 9.00 do 13.00).

Finał imprezy przewidziany jest na niedzielę od 12.00 na torze terenowym nad Zalewem Brody, koło boiska „Czarnych Ruda". Będzie tam można oglądać wozy terenowe. Przewidziane jest też stoisko gastronomiczne. Za wsparcie leczenia dzieci będzie można wcielić się w rolę pilota samochodu terenowego.

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM RAJDU:

Piątek 13 czerwca: stadion „Kamiennej" Brody, od 14.00 - rejestracja załóg; 16.30 - odprawa;17.00 - wyjazd na prolog; 19.00-23.00 etap nocny. Zdawanie kart wozu na terenie stadionu „Kamiennej" Brody.
Sobota 14 czerwca 2014 stadion „Kamiennej" Brody, 8. 00 - odprawa, wyjazd na trasę; 20. 00 - koniec limitu czasu na zdawanie kart pojazdu; 22. 00 - wręczenie nagród i pucharów, terenowa integracja przy ognisku.
Niedziela 15 czerwca tor terenowy nad Zalewem Brody, koło boiska „Czarnych Ruda", 12.00-zbiórka pieniędzy na leczenie dzieci, przejażdżki samochodami terenowymi. 

/CuK/ 

od 12 lat
Wideo

Inauguracja metro roweru

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na motofakty.pl Motofakty