Biesiekerz: trzy auta zniszczone, dwójka poszkodowanych

redakcja.gdp
Biesiekerz: trzy auta zniszczone, dwójka poszkodowanych
Biesiekerz: trzy auta zniszczone, dwójka poszkodowanych
Około godziny 13 zablokowana została droga krajowa nr 6 z Karlina do Koszalina. Jakiś kilometr przed Biesiekierzem zderzyły się trzy auta.
Biesiekerz: trzy auta zniszczone, dwójka poszkodowanych
Biesiekerz: trzy auta zniszczone, dwójka poszkodowanych

Dwie osoby zostały odwiezione do koszalińskiego szpitala. Od ich stanu zależy jak zdarzenie zostanie zakwalifikowana – jako stłuczka, czy jako wypadek.

W zdarzeniu udział brały trzy auta: rover, citroen i mercedes. Przy manewrze wyprzedzania rover zderzył się citroenem. Trzecie auto zostało uszkodzone „odłamkiem” jednego z aut.

Ostróda gościła najlepszych motocrossów w Polsce

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na motofakty.pl Motofakty
Dodaj ogłoszenie