Bandyta na dwóch kołach

ml
Fot. Suzuki
Fot. Suzuki
Sezon motocyklowy rozpoczął się, więc producenci jednośladów prześcigają się w walce o klienta. Również Suzuki Motor Poland uczestniczy w tym wyścigu.

Sezon motocyklowy rozpoczął się, więc producenci jednośladów prześcigają się w walce o klienta. Również Suzuki Motor Poland uczestniczy w tym wyścigu.

 

Wspólnie ze swoimi 19 autoryzowanymi dilerami, organizuje w całej Polsce jazdy próbne dla klientów zainteresowanych nowym modelem Suzuki Bandit 650S. Jest także możliwość przetestowania innych, wybranych modeli motocykli Suzuki.

Fot. Suzuki
Fot. Suzuki

 

Bandit trafił na rynek w 1995 roku i od razu znalazł się w czołówce sprzedawanych motocykli, stając się kultowym modelem. Najnowsza wersja także cieszy się dużym zainteresowaniem.

 

Model z 2005 roku występuje w wersji "naked" (po angielsku - goły) - Bandit 650 oraz wersji z półowiewką - Bandit 650S. Nowy Bandit jest wyposażony między innymi w lżejszy układ wydechowy, krótszy zbiornik paliwa oraz obrotomierz analogowy i wyświetlacz LCD. Dostępna jest także wersja wyposażona w ABS. Model ten znany jest z tego, że daje możliwość dokładnego przystosowania do potrzeb użytkownika. Nowy Bandit, w porównaniu do poprzedniej wersji, ma dodatkowo: regulowanie wysokości kierownicy i wysokości siedzenia kierowcy.

 

Jazdy testowe GSF650 w Polsce to część ogólnoeuropejskiego programu ogłoszonego przez Suzuki Motor Corporation.

Ostróda gościła najlepszych motocrossów w Polsce

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na motofakty.pl Motofakty
Dodaj ogłoszenie