Dobry występ Trolla - Paweł Trela stanął na podium

Redakcja
Paweł zajął pierwsze miejsce w inauguracyjnej, pierwszej rundzie Driftingowych Mistrzostw Polski sezonu 2016, która odbyła się w miniony weekend na warszawskim Bemowie.

W finale zmierzył się z Wojtkiem Goździewiczem. Na trzecim stopniu podium stanął Jakub Przygoński. Troll przez cały weekend jeździł powtarzalnie i na wysokim poziomie. Był też najszybszym zawodnikiem, osiągając najwyższą prędkość inicjacji driftu.

W serii kwalifikacyjnej Trela ustąpił miejsca jedynie Kubie Przygońskiemu. W finałach z udziałem najlepszej szesnastki nie pozostawił jednak żadnych złudzeń. Dwukrotnie goniąc odrabiał z nawiązka straty z pierwszych przejazdów. To już drugie podium Trolla w tym sezonie. Dwa tygodnie temu w Poznaniu, Paweł zajął trzecie miejsce pod czas zawodów Drift Masters Grand Prix.

Wysoką dyspozycję Paweł chce potwierdzić już w połowie kwietnia (13-14.05) na jednym z najszybszych obiektów w Polsce - Torze Kielce podczas drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski połączonych z zawodami międzynarodowej ligi King of Europe.

Obwodnica Metropolii Trójmiejskiej. Budowa w Żukowie (kwiecień 2024)