Akumulator EcoDry Topla

Redakcja
W technologii AGM elektrolit jest uwięziony w separatorach w wacie szklanej. Umożliwia to rekombinacje gazów i zapobiega wyciekom elektrolitu, a także zapewnia maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

W technologii AGM elektrolit jest uwięziony w separatorach w wacie szklanej. Umożliwia to rekombinacje gazów i zapobiega wyciekom elektrolitu, a także zapewnia maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

Akumulator Topla EcoDry gwarantuje wysoką ilość cykli ładowania i rozładowania, zapewniając także najniższe samowyładowanie. Jest mały, łatwy w przenoszeniu, odporny na wstrząsy i super ciężkie warunki pracy.

 

Zastosowanie

Do wszystkich nowoczesnych samochodów z dużym zapotrzebowaniem na energię. Akumulatory EcoDry są szczególnie polecane do pojazdów specjalnych, interwencyjnych, ratunkowych, dostawczych, taksówek, maszyn budowlanych, traktorów i łodzi.

 

Bezpieczeństwo

Elektrolit jest uwięziony w wacie szklanej, więc ryzyko wycieku jest wyeliminowane. Proces rekombinacji gazów zapewnia maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Akumulator jest bezpieczny zarówno dla użytkownika jak i dla środowiska, nawet podczas wypadku.

Długa żywotność i podwyższona ilość cykli

Akumulator oferuje do trzech razy więcej cykli ładowanie i rozładowania w porównaniu do konwencjonalnych baterii. Dłuższa żywotność jest osiągana poprzez użycie specjalnych stopów podczas produkcji. Dodatkowo wpływa to korzystnie na niższy stopień samowyładowania.

 

Super ciężkie obciążenia podczas pracy
Akumulator EcoDry jest odporny na wstrząsy, dlatego może być stosowany w super ciężkich warunkach pracy.

 

Wysoki prąd rozruchu i charakterystyka elektryczna

Akumulator EcoDry zapewnia o 15% wyższy prąd rozruchu niż konwencjonalne baterie. Prąd osiągany z tradycyjnych akumulatorów zapewnia EcoDry o niższej pojemności.

 

Nie potrzeba obsługi

Bezobsługowość akumulatora jest osiągana poprzez proces rekombinacji tlenu, wodoru i innych gazów wytwarzanych w procesie ładowania. Ta obiecująca technologia sprawia, że akumulator pozostaje szczelnie zamknięty na zawsze. Akumulator może być zamontowany w samochodzie w różnych pozycjach i miejscach (nawet do góry dnem).

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Policja radzi jak zaplanować podróż

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na motofakty.pl Motofakty