7-osobowe Mitsubishi Pajero 2014 już w salonach

(ip)
Mitsubishi Pajero 2014, Fot: Mitsubishi
Mitsubishi Pajero 2014, Fot: Mitsubishi
W polskich salonach Mitsubishi Motors zadebiutowało terenowe Mitsubishi Pajero z roku modelowego 2014. Model 2014 zyskał na komforcie - został lepiej wyciszony a w lusterku wstecznym zamontowano wyświetlacz kamery cofania. Za sprawą niższego kursu jena cena Mitsubishi Pajero spadła o 52 900 zł i wynosi obecnie 177 090 zł.

W Mitsubishi Pajero z 2014 roku modelowego udoskonalono wyciszenie podłogi, nadkoli, drzwi, maski i tylnej klapy. Zaowocowało to niemal dwukrotnym obniżeniem poziomu hałasu we wnętrzu pojazdu a co za tym idzie znacznym polepszeniem komfortu podróżowania.

Dodatkowo w lusterku wstecznym Mitsubishi Pajero zamontowano wyświetlacz kamery cofania, która ukazując w lusterku obraz z kamery umieszczonej z tyłu pojazdu, znacznie ułatwia parkowanie i pozwala na baczniejszą obserwację otoczenia samochodu.

Strefa Biznesu - inwestycje w samochody klasyczne

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na motofakty.pl Motofakty
Dodaj ogłoszenie